...

Wyposażenie drogowe

Usuwanie oznakowania poziomego

usuwanie-oznakowania-poziomego-wyposazenie-drogowe

Malowanie parkingów, garaży, magazynów, czy hal zazwyczaj wymaga odpowiedniego przygotowania powierzchni, zwłaszcza jeżeli dany obiekt zmienia swoje przeznaczenie. Naszym klientom proponujemy 3 rozwiązania, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb konkretnej powierzchni, czy obiektu.

Usuwanie oznakowania – frezowanie i ścieranie

Wykonujemy frezowanie przy wykorzystaniu frezarki spalinowej. Metoda ta polega na sfrezowaniu 1-3 mm nawierzchni asfaltowej. Kolejnym sposobem jest wykorzystanie specjalnej szlifierki diamentowej, połączonej z odkurzaczem przemysłowym, która ma na celu starcie niepożądanego oznakowania poziomego. Z tego rozwiązania korzystamy na małych powierzchniach oraz halach magazynowych.

Usuwanie oznakowania – metoda chemiczna

Najmniej inwazyjną metodą, która nie uszkodzi nawierzchni betonowej jest usuwanie farb akrylowych przy wykorzystaniu specjalnego środka chemicznego. Zalecana, gdy mamy do czynienia z kostką brukową lub asfaltem w bardzo dobrym stanie.

Usuwanie oznakowania poziomego wodą

Bardzo ekologiczna technika, ponieważ jednym odpadem, który pozostaje jest warstwa usuwanej farby. W tej metodzie wykorzystuje się strumień wody pod wysokim ciśnieniem, który zdziera farbę, a powierzchnię pozostawia nienaruszoną. Po takim zabiegu zwiększa się szorstkość nawierzchni, co w przyszłości ułatwia umieszczenie na niej nowych linii.

Indywidualne podejście

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wybieramy najlepsze rozwiązania dla danego typu nawierzchni, gwarantując skuteczność, a także szybki czas realizacji.

Galeria z realizacji

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.