...

Wyposażenie drogowe

Malowanie parkingów

Odpowiednio oznaczony parking jest gwarancją bezpieczeństwa zarówno dla kierowców, jak i pieszych, a także zapewnia funkcjonalne wykorzystanie całej przestrzeni.

Aby zadbać o płynność poruszania się na parkingu, należy pamiętać o jego odpowiednim oznakowaniu. Malowanie pasów parkingowych powinno być precyzyjne i wykonane przy użyciu trwałych materiałów, które mimo natężonego ruchu będą cieszyły się długotrwałym efektem.

Co wchodzi w zakres malowania pasów parkingowych? 

  • oznaczanie miejsc postojowych 
  • oznaczanie miejsc specjalnych, np. dla osób z niepełnosprawnością lub rodzin z dzieckiem
  • wyznaczanie przestrzeni dla pracowników danego lokalu/biurowca
  • malowanie znaków poziomych oraz numeracji

Profesjonalne materiały

W naszej pracy wykorzystujemy tylko i wyłącznie dobrej jakości materiały. Przy malowaniu pasów parkingowych najczęściej korzystamy z techniki zwanej oznakowaniem cienkowarstwowym. W procesie tym stawiamy na farby akrylowe, które aplikujemy poprzez natrysk hydrodynamiczny. Grubość takiej farby wynosi od 0,3 mm do 0,8 mm. Czas schnięcia jest niezwykle krótki, więc utrudnienia w ruchu pojazdów oraz pieszych ograniczone są do minimum.

Zalety naszych usług

Na tle konkurencji wyróżnia nasz ekspresowy czas realizacji, konkurencyjne ceny, doskonała precyzja wykonania, a także najwyższa jakość wykorzystywanych materiałów.

Galeria z realizacji

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.