Strona główna » Usługi » Malowanie oznakowania

Malowanie oznakowania

Wykonujemy profesjonalnie usługi w zakresie malowania nawierzchni. Malujemy m.in. pasy drogowe i miejsca postojowe, a nasze wieloletnie doświadczenia pozwala nam sprostać każdemu zleceniu. Oferujemy malowanie oznakowania cienko- oraz grubowarstwowego.

Oznakowanie cienkowarstwowe jest najczęściej stosowane do oznaczania dróg i parkingów z wykorzystaniem głównie farb akrylowych. Polega ono na malowaniu ,,bezpowietrznym”, w którym farba nanoszona jest natryskowo na wybraną powierzchnię przy użyciu agregatu malarskiego. Jest to jedna z najszybszych metod nanoszenia farby.

Zaletą tego sposobu malowania jest bardzo krótki czas schnięcia, dzięki czemu utrudnienia w ruchu pojazdów zostają ograniczone do niezbędnego minimum. Ponadto do farb dodajemy szklane mikrokulki, które odbijają światło. Zabieg ten wzmacnia efekt odblaskowości, przez co namalowane na nawierzchni oznakowanie jest dobrze widoczne w każdych warunkach atmosferycznych i przy słabym oświetleniu.

Oznakowanie grubowarstwowe (termoplastyczne i chemoutwardzalne) wyróżnia się bardzo dużą trwałością i odpornością na ścieranie. Gwarantuje doskonałą widocznością zarówno w dzień, jak i w nocy, bez względu na warunki atmosferyczne.

Przy każdym zleceniu szczególną uwagę przykładamy do jakość i staranności wykonania oznakowania. Wykorzystywane przez nas najnowocześniejsze technologie pozwalają nam realizować usługi malowania oznakowań na najwyższym poziomie.

Zamów usługę malowania oznakowania przez naszych fachowców.