Strona główna » Asortyment » Parkometry

Parkometry

Parkometr jest urządzeniem służącym do wydawania pokwitowań za wniesienie opłaty za parkowanie. Środkiem płatniczym są monety oraz nowoczesne, niewymagające zatwierdzania transakcji kodem PIN, karty zbliżeniowe w systemie PayPass/PayWave.

Oferowane przez nas urządzenie jest w pełni programowalne. Intuicyjny interface umożliwia błyskawiczne ustawienie taryf i czasu płatnego parkowania, zmiennych w funkcji dni tygodnia, dni świątecznych i wyjątkowych, definiowanie sposobu podziału opłat, trybu pracy urządzenia, parametrów identyfikacyjnych itp.

Ponadto parkometr posiada wiele praktycznych funkcji: rejestruje dokonywane transakcje, przygotowuje okresowe raporty obrotów, rejestruje zdarzenia zachodzące w trakcie pracy, zgłasza konieczność ingerencji serwisu w przypadku awarii lub konieczności wymiany materiałów eksploatacyjnych.

Przedni panel jest wizytówką całego parkometru, dlatego został zaprojektowany tak, aby był czytelny i łatwy w obsłudze oraz pozwalał na szybkie i sprawne uiszczenie opłaty i wydanie pokwitowania. Trwałe nadruki informacyjne na panelu obsługi ułatwiają skorzystanie z parkometru kierowcom w każdym wieku.

Smukła bryła i elegancki wygląd oraz duża dowolność w wyborze kolorystyki wszystkich elementów parkometru pozwalają na dopasowanie urządzenia do otoczenia, zapewniając klientom pozytywny i estetyczny odbiór.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.